Martinik - Trois Ilets, Sainte Luce a Anse a Ĺ Ane

Zeptat se nebo rezervovat Pobytový zájezd v zámořském departmentu Francie, který si stále zachovává typický francouzský šarm v bujném tropickém prostředí Karibiku.

Odlet: Praha

Pro tento zájezd v tuto chvíli nemáme žádné volné termíny, ale rádi se je pokusíme dodatečně zajistit a případně vám najdeme vhodnout alternativu. Kontaktujte nás, prosím.

Martinik (francouzsky Martinique) je ostrov v Karibském moři. Je to zámořský department Francie, vulkanický ostrov, který si zachovává francouzský šarm v bujném tropickém prostředí Karibiku. Nachází se mezi ostrovy Dominika a Svatá Lucie. Hlavním městem ostrova i zámořského regionu je Fort-de-France. Úředním jazykem je francouzština.

Ostrov je rájem pro potápěče, surfaře a golfisty, můžete vyzkoušet vodní skútry a lyže, jízdy na koni, podniknout výlet lodí na blízké ostrovy či přelet nad ostrovem, půjčit si auto nebo zkusit vodní lyže, výlet pod mořskou hladinu s krmením ryb a cyklistiku na mořské hladině.

Trois–Ilets

Oblast s názvem Trois–Ilets, která je složena z ostrovů Charles, Sixtain a Thébloux, se rozprostírá v zátoce Baie de Fort de France, a je jako stvořená pro všechny, kteří milují pulsující život a místa se spoustou krámků, bister a restaurací. Je to velmi oblíbená a vyhledávaná lokalita ostrova Martinik, ve které najdete charakteristické sytě červené střechy domů, fasády i chodníky. Lázeňské město Les Trois – Ilets poskytuje široké sportovní vyžití.

Tartan

Původně rybářská vesnička se stala malým lázeňským centrem, s řadou hotelů a restaurací, vlastní pobřežní kolonádou, večer osvětlenou a s krásným vodotryskem oproti kostelu s červenou zvonici. Ve vesničce najdete i bankomat, benzínovou stanici či např. rybí trh. Transfer z letiště Lamentin trvá cca 30 min.

Saint Lucia

Městečko Saint Lucia je velmi příjemné. Naleznete zde malé útulné hospůdky při pobřeží s výhlídkou na sousední ostrov Svatou Lucii a řady barevných rybářských bárek, dále i různé obchůdky, bistra a prodejny suvenýrů. V Saint Lucia však můžete využít i široké nabídky sportovního vyžití. Město není dosud tak dotčeno turistickým ruchem jako městečka v oblasti Trois Ilets. Zdejší přírodní pláže jsou malé a písčité. Saint Lucia svou polohou láká i k výletům na nejkrásnější pláže Martiniku, neboť přírodní rezervace s těmito plážemi zvaná "Les Salines" se nachází jen pár kilometrů od města.

Cena zájezdu zahrnuje:

  • leteckou dopravu z Prahy s přestupem
  • letištní a palivové příplatky
  • transfer letiště – ubytování – letiště
  • ubytování s uvedenou stravou
  • služby delegáta partnerské CK
  • pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje:

  • pojištění léčebných výloh
  • komplexní pojištění včetně pojištění storna

Říkají o nás

„Dobry den, so vsetkym sme boli velmi spokojni, ostrov Maui, ktory ste nam odporucili bol krasny, naozajstny raj na zemi, cely sme ho precestovali. Hotel bol tiez fantasticky v uzasnej casti ostrova. V pozicovni sme tiez nemali ziaden problem a vsetko co ste na vybavili bolo bez problemov a predci...“ (více)
„Dobry den, so vsetkym sme boli velmi spokojni, ostrov Maui, ktory ste nam odporucili bol krasny, naozajstny raj na zemi, cely sme ho precestovali. Hotel bol tiez fantasticky v uzasnej casti ostrova. V pozicovni sme tiez nemali ziaden problem a vsetko co ste na vybavili bolo bez problemov a predcilo nase ocakavania. Verim, ze vase sluzbe opat coskoro vyuzijeme a urcite vas budem odporucat aj znamym. Este raz vdaka!“
– Ludmila Čarná
Zobrazit všechna doporučení...
Pronajmout si auto
Zakoupit vízum
Zakoupit letenku

Ochrana vašeho soukromí

Souhlasím

Tento web využívá cookies ke sledování vašeho chování na webu a získávání statistických informací o návštěvnosti.

Kliknutí na tlačítko „Souhlasím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení vnímáme jako udělení souhlasu s využíváním cookies
a předáním údajů o vašem chování na webu provozovatelům sledování návštěvnosti. Podrobnosti najdete v podmínkách ochrany osobních údajů.