Náš tým

Náš tým

Každý, kdo v naší cestovní kanceláři pracuje, má za sebou bohaté cestovatelské zkušenosti. Můžete si tedy být jisti, že přípravu své cesty jste svěřili zkušeným pracovníkům.

Ing. Lucie Červinková

jednatelka CK | +420 233 377 722 | lucie@jedu.cz

Ještě za studií na gymnáziu jsem navštívila přednášku o cestování stopem po Novém Zélandu. To byl zlomový moment a od té doby pořád někam cestuju. Během studia na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy Univerzity jsem rok žila na Novém Zélandě, procestovala Thajsko, Fiji, západní Kanadu, Filipíny a půl roku pracovala a cestovala na Aljašce. Evropské země ani nepočítám. Po studiích jsem projela Vietnam, podruhé se vrátila na Filipíny (tentokrát s geology hledat tektity) a navštívila Indii včetně Himalájí. Následovaly Filipíny potřetí a počtvrté, třikrát Čína vč. tibetských regionů, Macau, Hongkong, Nepál, Bhútán, třikrát Indonésie, Keňa, Bolívie a Guatemala.

JEDU.cz vedu od roku 2008 a mám na starosti marketing, finance, HR a další oblasti související se směřováním a chodem CK. Když mi vyjde čas, ráda se i já podílím na plánování cest našich klientů.

Mezi mé koníčky patří kromě cestování jízda na koni, sport ve všech podobách, hra na kytaru a tanec.

A teď mi dovolte, abych vám představila náš tým.

Ing. Pavel Zíka

zakladatel CK | +420 233 377 722 | pavel@jedu.cz

U Pavla to všechno začalo. V roce 1988 se rozhodl navzdory vyhlídkám na pohodlný život v socialistickém Československu ukončit studia na VŠE a emigrovat do Německa. Nedovedl si zkrátka představit, že by pořád dokola jezdil jen do Bulharska a NDR. V roce 1992 se vrátil do Čech, dostudoval VŠE a založil se spolužákem z vysoké školy cestovní kancelář ESO travel. CK JEDU.cz (tehdy ještě AAA internet-travel.cz) založil v roce 2000 poté, co odprodal svoji polovinu CK ESO travel svým tehdejším společníkům. Jako průvodce či privátně procestoval prakticky celý svět. Jeho srdeční záležitostí je Austrálie, kam se vrací každoročně na minimálně 6 týdnů i s celou rodinou.

Svůj volný čas spravedlivě dělí mezi rodinu, cestování a kamarády z VŠE, se kterými se již přes 15 let schází každou středu v oblíbené hospůdce Na cihelně nad partičkou mariáše.

Petra Binderová

Office Manager, specialista na zájezdy na míru | +420 233 377 720 | petra@jedu.cz

Petra v naší CK pracovala 5 let a nyní se do našeho týmu po tříleté pauze opět vrátila, protože cestování je (spolu s dobrým jídlem) stále její největší vášní. A protože má také talent na organizaci a administrativu, nastoupila nyní na pozici Office Manažerky. I nadále pro Vás ale bude připravovat privátní exotické cesty.

Petra žila 3 roky v Pákistánu a 2 roky v Číně, kde pracovala na českém zastupitelském úřadu. Navštívila opakovaně USA, Thajsko a Mexiko a dále Srí Lanku, Indii, Vietnam, Kambodžu, Jordánsko, Myanmar, JAR, Írán, Gruzii, Nový Zéland a další země.

Pokud zrovna necestuje, věnuje se rozvoji těla i ducha, četbě, procházkám, plánování dalších cest a již zmíněnému dobrému jídlu.

Martin Zíka

prodej zájezdů, víza | +420 233 377 721 | martin@jedu.cz

Martin 5 let pracoval v CK ESO travel a od roku 2003 je zaměstnancem JEDU.cz. Cestování miluje, každý rok se snaží vycestovat alespoň jednou mimo Evropu. Projel západní pobřeží USA, Thajsko, Dominikánskou republiku, Ekvádor, Srí Lanku, Emiráty, JAR, Austrálii, Bonaire, Malajsii, Mexiko a Mauricius.

U nás v kanceláři má na starosti především provizní prodej zájezdů německých i českých CK a vyřizování víz. Martin je dříč a má velký smysl pro zodpovědnost, který je nezbytnou podmínkou pro práci v oblasti zprostředkování víz. Můžete si být jistí, že vám vždy poradí k vaší spokojenosti a že u něj budou vaše pasy v bezpečí.

Bc. Markéta Jelínková

USA, Kanada, pronájem aut | +420 233 377 720 | marketa@jedu.cz

Markéta cestování milovala od malička. Díky rodičům si vztah k cestování vytvořila už jako malé dítě, kdy každý rok vycestovávali na dovolené nejen k moři. V roce 2013 pak spolu s rodinou podnikla velkou cestu po východu USA, kterou i sama pomáhala plánovat. Navštívila mj. New York, Washington D. C., Atlantic City či Philadelphii.

Z lásky k cestování se Markéta rozhodla pro studium cestovního ruchu i na vysoké škole. Veškeré své cesty si vždy zařizovala sama a to nejen pro sebe, ale i pro rodinu a přátele. Ráda cestuje na prodloužené víkendy po Evropě a takto navštívila např. Budapešť, Berlín, Velkou Británii (Londýn, Hastings, Brighton, Eastbourne), Itálii (Milán, Bergamo, Lago di Garda) a Nizozemko (Eindhoven, Rotterdam, Den Haag či město Gouda) a další evropské metropole.

Letos Markéta podnikla i cestu do Kanady, takže její portfolio pro konzultace Vašich cest je již kompletní. Můžete se na ni obrátit s poptávkami na USA, Kanadu, pronájem aut či víza do exotických destinací.

Ve volném čase se Markéta ráda věnuje především cestování, kultuře a četbě.

 

Eva Kohoutová

Asie, Austrálie, Nový Zéland, exotická víza | +420 233 377 720 |eva@jedu.cz


Eva propadla cestování už v útlém věku, ale až studium v Anglii jí otevřelo dveře do světa. V Británii žila, pracovala a studovala pět let, s půlroční přestávkou na program Erasmus na Kanárských ostrovech.

Na univerzitě se věnovala cestovnímu ruchu a rozvoji.

Nejčastěji cestuje sama nebo se sestrou, nejvíce nadšená byla z Kuby, kde si měla možnost i zatančit, ale velice se jí líbilo i v dalších zemích, jako například USA (Kalifornie, NY), Mexiko, Tunisko, Island, Řecko, Irsko, Švýcarsko a již zmíněná Británie (hlavně Skotsko s ostrovem Skye) a další země Evropy.

Když zrovna netrénuje latinskoamerické tance, což je společně s cestováním její největší vášeň,  má ráda jiu jitsu, turistiku a hru na klavír.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlasím se shromažďováním, uchováváním a zpracováním mých osobních údaje společností JEDU.cz s.r.o., se sídlem Milady Horákové 96, Praha 7, za účelem vypracování obchodní nabídky a pro marketingové účely. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a prohlašuji, že údaje jsou pravdivé.

Kontaktujte nás

Nechte nám svůj kontakt - ozveme se vám do 2 hodin (v pracovní době).Souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů
Odeslat

Říkají o nás

„Chtěli bychom poděkovat CK JEDU, konkrétně p. Martinovi Zíkovi, za bezchybné zajištění naší dovolené na Reunionu a Mauriciu. CK nám zajistila letenky, zapůjčení auta, ubytování (na třech místech na Reunionu a na jednom na Mauriciu), letenku na přelet mezi ostrovy a transfer z a na letiště na Maur...“ (více)
„Chtěli bychom poděkovat CK JEDU, konkrétně p. Martinovi Zíkovi, za bezchybné zajištění naší dovolené na Reunionu a Mauriciu. CK nám zajistila letenky, zapůjčení auta, ubytování (na třech místech na Reunionu a na jednom na Mauriciu), letenku na přelet mezi ostrovy a transfer z a na letiště na Mauriciu. Také jsme spolu s poukazy na ubytování a s letenkami dostali knihu- průvodce po obou ostrovech a mapu Reunionu, kde jsme měli půjčené auto. Na Mauriciu nám dal silniční mapu taxikář, který nás vezl z letiště a kterého také zajišťovala CK. Ubytování byla vybrána výborně, u moře vždy u krásných pláží a i blízko obchodů, ve vnitrozemí na Reunionu na místech, ze kterých byl nejlepší start na pořádání výšlapů a výletů. Všechny hotely byly na nadprůměrné úrovni a s velice kvalitními službami. Nikde jsme neměli žádné prodlevy a nečekali, ubytovali nás vždy hned a půjčení i vrácení auta bylo také vyřízeno během chvilky. Komunikace s p. Zíkou byla výborná, na případné mailové dotazy před dovolenou odpovídal okamžitě. Byli jsme s dovolenou velice spokojeni, ohromeni přírodou na Reunionu a mořem, plážemi a korálovými útesy na Mauríciu, tuto kombinaci všem, kteří nechtějí dovolenou jen proležet na pláži doporučujeme! “
– L.Langfelnerová a K.Hegner Plzeň
Zobrazit všechna doporučení...
Pronajmout si auto
Zakoupit vízum
Zakoupit letenku

Ochrana vašeho soukromí

Souhlasím

Tento web využívá cookies ke sledování vašeho chování na webu a získávání statistických informací o návštěvnosti.

Kliknutí na tlačítko „Souhlasím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení vnímáme jako udělení souhlasu s využíváním cookies
a předáním údajů o vašem chování na webu provozovatelům sledování návštěvnosti. Podrobnosti najdete v podmínkách ochrany osobních údajů.