Doporučení k vyřizování víz

Doporučení k vyřizování víz

Na víza jsme specialisté. Vízovým servisem se zabýváme již téměř 10 let a vlastníme nezbytné know-how, které vám pomůže dané vízum získat.

Začněte včas!
Čas je u vyřizování víz velmi důležitý faktor. Nejednomu nešťastníkovi uletělo letadlo, když žádal o vízum na poslední chvíli, nebo dokonce ani nevěděl, že nějaké vízum do cílové země potřebuje. Většina zemí, kam potřebujeme vízum, jsou země problematické a rozvojové, jejichž abmasády nejsou příliš flexibilní a pořádné. Proto si nechte na vyřízení víza dostatek času, ideálně ještě o něco déle, než je předpokládaná lhůta na vyřízení.

Uvádějte přesné a pravdivé informace
Žádost o vízum vyplňte srozumitelně, přesně a pravdivě. Vždy dbejte pokynů ambasády a doporučení našich specialistů. Pokud by vámi uvedené informace byly nepřesné nebo nepravdivé, vízum vám nemusí být uděleno.

Říkají o nás

„JEDU.cz je doopravdy super. Já jsem byl vždy maximálně spokojen. Velice na nich hodnotím profesionalitu, zájem o klienta a rozsah služeb. Dá se říci, že jsem s nimi zkusil hodně kontinentů a vždy to bylo dotažené do detailů. Proto jsem stálým klientem. Těším se na další společné akce....“ (více)
„JEDU.cz je doopravdy super. Já jsem byl vždy maximálně spokojen. Velice na nich hodnotím profesionalitu, zájem o klienta a rozsah služeb. Dá se říci, že jsem s nimi zkusil hodně kontinentů a vždy to bylo dotažené do detailů. Proto jsem stálým klientem. Těším se na další společné akce.“
– Ing. Jaroslav Nožička
Zobrazit všechna doporučení...
Pronajmout si auto
Zakoupit vízum
Zakoupit letenku

Ochrana vašeho soukromí

Souhlasím

Tento web využívá cookies ke sledování vašeho chování na webu a získávání statistických informací o návštěvnosti.

Kliknutí na tlačítko „Souhlasím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení vnímáme jako udělení souhlasu s využíváním cookies
a předáním údajů o vašem chování na webu provozovatelům sledování návštěvnosti. Podrobnosti najdete v podmínkách ochrany osobních údajů.