Doporučení k vyřizování víz

Doporučení k vyřizování víz

Na víza jsme specialisté. Vízovým servisem se zabýváme již téměř 10 let a vlastníme nezbytné know-how, které vám pomůže dané vízum získat.

Začněte včas!
Čas je u vyřizování víz velmi důležitý faktor. Nejednomu nešťastníkovi uletělo letadlo, když žádal o vízum na poslední chvíli, nebo dokonce ani nevěděl, že nějaké vízum do cílové země potřebuje. Většina zemí, kam potřebujeme vízum, jsou země problematické a rozvojové, jejichž abmasády nejsou příliš flexibilní a pořádné. Proto si nechte na vyřízení víza dostatek času, ideálně ještě o něco déle, než je předpokládaná lhůta na vyřízení.

Uvádějte přesné a pravdivé informace
Žádost o vízum vyplňte srozumitelně, přesně a pravdivě. Vždy dbejte pokynů ambasády a doporučení našich specialistů. Pokud by vámi uvedené informace byly nepřesné nebo nepravdivé, vízum vám nemusí být uděleno.

Říkají o nás

„Rád bych panu Tattermuschovi poděkoval za výbornou a profesionální spolupráci při vyřízení víz pro vstup do Kamerunu. Jeho ochota poradit a rychlost, s jakou byla víza hotova, ještě předčila moje očekávání. Pokud budu opět někdy potřebovat konzultaci a pomoc, rozhodně se na něj znovu obrátím a rá...“ (více)
„Rád bych panu Tattermuschovi poděkoval za výbornou a profesionální spolupráci při vyřízení víz pro vstup do Kamerunu. Jeho ochota poradit a rychlost, s jakou byla víza hotova, ještě předčila moje očekávání. Pokud budu opět někdy potřebovat konzultaci a pomoc, rozhodně se na něj znovu obrátím a rád jej také doporučím v okruhu svých známých.“
– David Petrbok
Zobrazit všechna doporučení...
Pronajmout si auto
Zakoupit vízum
Zakoupit letenku

Ochrana vašeho soukromí

Souhlasím

Tento web využívá cookies ke sledování vašeho chování na webu a získávání statistických informací o návštěvnosti.

Kliknutí na tlačítko „Souhlasím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení vnímáme jako udělení souhlasu s využíváním cookies
a předáním údajů o vašem chování na webu provozovatelům sledování návštěvnosti. Podrobnosti najdete v podmínkách ochrany osobních údajů.