Služby

Služby

Jsme jiná cestovní kancelář.
Žádné hory katalogů, žádné masové akce – jen vy, vaše chuť cestovat a naše zkušenosti, rady a perfektní servis.

Jme jiná cestovní kancelář.

Žádné hory katalogů, žádné masové akce.
Jen vy, vaše chuť cestovat a naše zkušenosti, rady a perfektní servis.

Naše kancelář funguje jinak, než jste zvyklí od ostatních CK.
Základem naší práce je komunikace s klientem a přizpůsobení nabídky jeho požadavkům. Nemáme rádi masovost. Sami hodně cestujeme a proto dokážeme doporučit služby přesně dle vašich představ. Rádi si s vámi o vaší dovolené popovídáme, zjistíme, co chcete, a pokusíme se vám nabídnout to nej.

Určitě se ptáte: a co cena? Nebude to dražší než hromadný zájezd od klasické CK? Nebude! Naopak, většinou ušetříte, ať už se jedná o pobytový zájezd od německých CK, který vám najdeme dle vašich požadavků (nabídka je tak široká, že ji nemůžeme celou prezentovat na našich stránkách) anebo poznávací cestu do exotické destinace.

Poznávací zájezdy

Vybrat si můžete jeden z našich programů na našich stránkách, nebo vám cestu ušijeme na míru – stačí nám napsat vaše požadavky a my vám uděláme nabídku zcela zdarma.

Téměř každý z programů lze zorganizovat ve 3 variantách:

Individuálně

Vše vám připravíme a zorganizujeme, odjíždíte s vouchery a cestu podnikáte na místě sami, bez průvodce. Nejčastěji individuální cesty připravujeme pro destinace jako USA (vč. Aljašky a Havaje), Kanada, Nový Zéland či Austrálie (čili vzdálenější ale civilizované země). Individuální cesty připravujeme od 1 cestovatele.

S místním průvodcem

Rozdíl oproti individuální variantě je v tom, že po příletu do cílové destinace vás vyzvedádá průvodce (zástupce místní CK), který se o vás stará po celou dobu vaší cesty. Výklad je podáván vždy v anglickém (v některých případech lze i v německém jazyce). Cesty s místním průvodcem jsou dnes velmi populární, neboť oproti českému průvodci zná ten místní velmi dobře reálie a kulturu dané země a celá cesta vás vyjde levněji než zájezd s českým průvodcem.

S českým průvodcem

Vlastní cesty s českým průvodcem organizujeme většinou pro větší kolektivy, minimálně od 6 os., popř. můžeme nabídnout jeden z mnoha zájezdů našich spolehlivých parnerů. Velký důraz klademe na poskytnutí profesionálních průvodcovských služeb, neboť víme, že průvodce je nejdůlěžijtější složkou celého zájezdu.

Ve stále více destinacích můžeme nabídnout místní česky hovořící průvodce, kteří mají navíc od průvodců letících s klienty z ČR velkou výhodu v podobě perfektní znalosti místního prostředí, kultury a životního stylu, neboť v destinaci většinou dlouhodobě žijí.

Pobytové zájezdy

Nabízíme zájezdy všech českých iněmeckých CK. I zde chceme nabídnut to, co nejlépe vyhovuje vašim požadavkům, proto stačí, když nám napíšete a my vám vyhledámě ten nejvhodnější zájezd. Proč ztrácet čas hledáním na nepřehledných serverech s neúplnou a neaktuální nabídkou, když to někdo může udělat za vás?

Firemní cesty

Zajišťujeme cestovní služby pro soukromé firmy i státní instituce. Máme dlouholetou praxi v organizaci zahraničních služebních cest, účasti na konferencích a veletrzích v zahraničí s doprovodným programem, zajišťování teambuldingových akcí či incentivních zájezdů.

Letenky, víza, ubytování, pronájem aut, plavby

Tyto služby vám zajistíme i samostatně. Napište nám, co přesně potřebujete a my vám nejpzoději do 2h odpovíme.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlasím se shromažďováním, uchováváním a zpracováním mých osobních údaje společností JEDU.cz s.r.o., se sídlem Milady Horákové 96, Praha 7, za účelem vypracování obchodní nabídky a pro marketingové účely. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a prohlašuji, že údaje jsou pravdivé.

Kontaktujte nás

Nechte nám svůj kontakt - ozveme se vám do 2 hodin (v pracovní době).Souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů
Odeslat

Říkají o nás

„Chtěl bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za Vaši ochotu a výborné služby, které jste mi v průběhu vyřizování všech potřebných náležitostí poskytli. Byl jsem velice spokojen a v případě další potřeby se zcela jistě opět obrátím na Vás. Vaši kancelář rád doporučím všem cestovatelům....“ (více)
„Chtěl bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za Vaši ochotu a výborné služby, které jste mi v průběhu vyřizování všech potřebných náležitostí poskytli. Byl jsem velice spokojen a v případě další potřeby se zcela jistě opět obrátím na Vás. Vaši kancelář rád doporučím všem cestovatelům.“
– Petr Polák
Zobrazit všechna doporučení...
Pronajmout si auto
Zakoupit vízum
Zakoupit letenku

Ochrana vašeho soukromí

Souhlasím

Tento web využívá cookies ke sledování vašeho chování na webu a získávání statistických informací o návštěvnosti.

Kliknutí na tlačítko „Souhlasím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení vnímáme jako udělení souhlasu s využíváním cookies
a předáním údajů o vašem chování na webu provozovatelům sledování návštěvnosti. Podrobnosti najdete v podmínkách ochrany osobních údajů.