Mistrovství ČR v autostopu

Po čtyřech úspěšných ročnících jsme se rozhodli akci zopakovat a především vylepšit. Opět to nebude jen legrace a dobrodružství, ale zase přispějeme na dobrou věc. I letos budeme vybírat pomocí dárcovských DMS peníze pro Konto Bariery. Čtěte, co nového chystáme, a jak bude probíhat již pátý ročník této fajn akce.

PŘÍJEM PŘÍHLÁŠEK BYL ZAHÁJEN!

 

 

Chcete podpořit náš závod?

Jakékoliv nápady pošlete na pavel@jedu.cz nebo volejte 603 411 788

 

Hledáme i mediální partnery - portály, noviny, časopisy, rádia a TV.

 

NÁŠ ZÁVOD VYBRAL JIŽ 100000 KČ PRO KONTO BARIERY!!!

I LETOS SE BUDE HLASOVAT DÁRCOVSKOU DMS VE PROSPĚCH VOZÍČKÁŘŮ!!!

 

 

Co bude stejné jako loni?

Stejně jako loni jsme se domluvili s firmou GPS dozor, která nám opět dodá 12 malých GPS lokátorů. Ty budou mít posádky po celou dobu u sebe a díky nim budete moci sledovat online a v reálném čase jejich pohyb.

Opět také budou posádky posílat své zážitky a fotky na náš web a soutěžit tak o vaši přízeň nejen rychlostí, ale i vtipem a schopností vtáhnout diváka do jejich příběhu z cesty.

A stejně jako při minulém ročníku, budou muset posádky plnit po cestě úkoly. Ty jsme zatím ještě pevně nestanovili, takže máte možnost zapojit se do organizace závodu a posílat nám své nápady až do konce dubna na adresu pavel@jedu.cz

Základní pravidla:

  1. Posádky jsou  smíšené nebo i mužské.
  2. Podpora publika bude pomocí placené DMS na Konto bariéry a výtěžek bude v plné výši věnován na organizaci cesty zdravotně postižených do zahraničí. Kolik šťastlivců a kam pojede, to rozhodne počet vašich hlasů a vybraná cílová částka. Konkrétní osoby, jejich osud a místo jejich výletu představíme měsíc před startem.

 

Závod je nekomerční akce, která má přinést zážitky jak závodníkům, tak širokému publiku, které bude závod sledovat na svých počítačích a v neposlední řadě i skupince postižených, kteří díky hlasování přes DMS vyšleme na výlet. Proto potřebujeme, aby se co nejvíc diváků, čtenářů či posluchačů o akci dozvědělo a podpořilo ji svými hlasy.

Kontakty

Všechny nabídky, nápady či připomínky směřujte prosím na email pavel@jedu.cz nebo volejte na 603411788.

Tým CK JEDU.cz a Pavel Zíka, zakladatel závodu

Pořadatel
Tým CK JEDU.cz, pořadatel této soutěže, vám rád připraví cestu na míru.
Partneři